درباره مشاران صنعت
شرکت مشاران صنعت مانا توس به پشتوانه تیم جوان و مجرب خود در سال ۱۴۰۰ در مرکز رشد فناوری دانشگاه فردوسی مشهد مستقر و فعالیت خود را آغاز نمود. انرژی های نو و تجدیدپذیر، هوشمندسازی و ساخت تجهیزات الکترونیک از محورهای اصلی فعالیت ماست.
مشاران صنعت مانا توس
مشاران صنعت مانا توس

شرکت مشاران صنعت مانا توس به پشتوانه تیم جوان و مجرب خود در سال ۱۴۰۰  در مرکز رشد فناوری دانشگاه فردوسی مشهد مستقر و فعالیت خود را آغاز نمود.

دسته های اصلی فعالیت شرکت شامل:

* انرژی های نو و تجدیدپذیر با تکیه بر خورشید و باد

* هوشمندسازی و بهینه سازی فرآیندکشاورزی با معرفی محصولات فناورانه در حوزه کشاورزی هوشمند

* ساخت و بومی سازی تجهیزات الکترونیک و پیشرفته

تعریف شده و پیگیری می­ شود.

به کارگیری انرژی خورشید با طراحی و نصب نیروگاه­ های متداول خورشیدی منطبق بر استانداردهای روز دنیا از جمله خدماتی است که توسط تیم فنی ما به مشتریان ارائه می­ شود. با توجه به هدف اصلی شرکت که ساخت تجهیزات نوآورانه است، طراحی و ساخت ردیاب خورشیدی به عنوان سازه ­ای به ­روز که می­ تواند تولید انرژی را تا 45 درصد نسبت به نیروگاه ­های متداول خورشیدی افزایش دهد آماده ورود به بازار است.

البته باید خاطرنشان کرد که این سامانه با هزینه سرمایه گذاری کمتر و تعمیر و نگه داری ساده و کم هزینه تر نسبت به سایر ردیاب­ های خورشیدی موجود در دنیا در آستانه تجاری­ سازی و اجرا قرار دارد.

ساخت تجهیزات الکترونیک خصوصا دستگاه هوشمند آبیاری با قابلیت اتصال به گوشی هوشمند، دیگر محصول فناورانه­ ای است که توسط تیم تحقیق و توسعه مشاران صنعت در حال طی مراحل تجاری­ سازی و تکمیل است.

فروشگاه اینترنتی مشاران صنعت هم با شناسایی نیازمندی­ های مشتریان، به دنبال ایجاد تجربه­ ای موفق از خرید اینترنتی ایمن و هوشمندانه ایجاد و در خدمت مشتریان و صنعتگران عزیز قرار گرفته­ است.

ما برآنیم تا با ترکیب دانش و تجربه بتوانیم گامی در جهت پیشبرد فناوری و اشتعال نیروهای متخصص و توانای کشور عزیزمان برداریم.

در ادامه به معرفی تیم مشاران صنعت می­ پردازیم.